joomla tema
joomla

Joomla Tüneline Hoşgeldiniz

Joomla! Tüneli Joomla!'ya yeni başlayacak olan kullanıcıları hedeflemiştir. Daha evvel Joomla yada benzeri hiçbir sistemi kullanmamış kimseler için tek bir kaynak bulmak oldukça zordur. İnternette çok çeşitli kaynaklar olmasına rağmen seviye olarak sınıflandırma yapılmadığından, yeni başlayan bir kulanıcı neyi bilmesi gerektiğini dahi bilmemektedir. Joomla Tüneli işte tam olarak burada devreye girmektedir.

Henüz yeni başlamış bir Joomla kullanıcısı iseniz yahut Joomla kullanmak ile ilgili karar aşamasındaysanız, temel olarak bilmeniz gereken tüm yönetimsel deneyimi Joomla Tüneli ile öğrenebilir, Demo Joomla alanında ya da kendi yerel sunucunuzda deneyebilirsiniz.

Joomla Tüneli, bir Joomla site hazırlarken olmazsa olmazları, bilinmesi şart olan şeyleri içeriyor. Bu haliyle Joomla Tüneli aslında sadece temel özellikleri anlatırken, belki tecrübeli kullanıcıların da daha evvel farketmediği bazı yöntemlere değiniyor olabilir.

Joomla Tüneli Joomla!'ya başlamak için takip etmeniz gereken derslerdir. Joomla Tüneli sayesinde sitelerinizi tek başınıza oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Bizden söylemesi, sizden kullanması.

NOT: Bu sayfayı açtığınızda üst bölümde rakamların olduğu mavi bir alan çıkmıştır. Oradaki rakamlar sizin bulunduğunuz dersin numarasını göstermektedir. Aynı şekilde sağ sütunda Sonraki Ders, Önceki Ders ve Başa Dön linkleri yer almaktadır. Dersin ilgili sayfasını okuduktan sonra "Sonraki Ders" butonuna tıklayarak sırayla ilerlemeniz tavsiye edilir. Atlama yapacağınız her adım, bazı şeylerin eksik öğrenilmesine sebep olabilir.